AKTUĀLI
VELOSIPĒDI
SERVISS
NODERĪGI
KONTAKTI
   
ZIEMAS PRECES

2018-04-05
 
Sākam sezonu ar velo pievedumu!

 

Jauna sezona un pirmais velosipēdu pievedums klāt- jauni un lietoti, lieli un mazi, kā arī elektro velosipēdi. Visi apskatāmi veikalā uz vietas. Web lapā velosipēdu piedāvājums tiek lēnām papildināts, pacietību!

 
2017-06-20
 
BMX, skrejriteņi un skrituļdēļi

Pavisam nesen esam papildinājuši preču klāstu ar krāsainiem un stilīgiem skrejriteņiem un  skrituļdēļiem. Nāc un izvēlies savu šīs vasaras krāsaino piedīvojumu!

 
2017-03-21
 
Velosipēdu serviss!

velosipēdu remonts

 
Piedāvājam velosipēdu servisu- pieredzējis meistars saremontēs, saregulēs un veiks Jūsu velosipēda apkopi. Ja nestrādā bremzes, ir caurs rats, jāregulē ātrumi vai kas cits, kas traucē kvalitatīvi baudīt braukšanas prieku, droši vērsieties pie mums pēc palīdzības vai konsultācijas. Servisa darbu izcenojumus skatīt sadaļā SERVISS.
 
2017-03-21
 
Velosipēdi visiem!

Piedāvājam iegādāties jaunus un lietotus velosipēdus no Vācijas. Piedāvājumā plaša velosipēdu izvēle- trīsriteņi un līdzsvara velosipēdi pašiem mazākajiem, BMXpilsētas un sporta tipa velosipēdi bērniem, pusaudžiem un pieaugušajiem, kā arī augstas klases velosipēdi īstiem sporta velosipēdu cienītājiem. 

Mūsu piedāvātie lietotie velosipēdi ir "izturējuši" Strazdu Gravas servisa pārbaudi- notīrīti, saregulēti, nolietotās detaļas nomainītas pret jaunām un tikai tad, kad velosipēdi ir pilnībā sagatavoti lietošanai, mēs tos piedāvājam Jums.

Lai saule aiz loga un sezona sākas! Minam!

 

DARBA LAIKS
Darba dienas: 9:00-18:00
Sestdiena: 9:00-15:00
Svētdiena: brīvs


DirectHit.lv banneris
DirectHit.lv banneris
 
© Strazdu Grava 2007-2018